Jak to funguje?

Jednoduše s Paintyx

1

Obraz připravíte na malování

Umístíte na stojan, stůl nebo jiný podklad, kde se Vám bude dobře malovat.

Jednoduše s Paintyx

2

Malování obrazu

Vybarvíte plochy podle připravených čísel na plátně. Barvy již máte připraveny v balíčku. Věřte nebo ne, ale je to neskutečný relax, zapomenete na vše kolem a alespoň na chvíli se stanete umělcem.

Jednoduše s Paintyx

3

Vaše dílo je hotové

Obraz si pověsíte na stěnu nebo položíte na skříň a budete se pyšnit novým výtvorem

Časté dotazy

Nenašel jsem motiv, který hledám

Pokud jste nenašli na našich stránkách Paintyx.cz motiv, který hledáte, můžete využít inspiraci jinde a motiv nám zaslat. My jej pro Vás rádi připravíme na plátno.

Jak dlouho trvá namalovat obraz?

Malba jednoduchého jednobarevného obrazu o rozměrech cca 50x50cm může trvat cca 1-3 hodiny, ale je to velmi individuální, záleží jak si s tím vyhrajete, jak budete malovat detaily, jaký štětec a barvy použijete a jakým efektem. 

Co když obraz zkazím?

Motiv můžete kdykoliv jednoduše přemalovat i několika vrstvami barvy.

Co všechno si můžu namalovat?

Můžete si namalovat opravdu všechno, umíme připravit do vybraného efektu jakýkoliv obrázek. Dále je možné si namalovat např. dílo od známého malíře nebo vlastní logo, návrh případně svoji rodinu, stačí když nám pošlete předlohu a my vám připravíme obrysové linky na plátno. Vy jen obraz vymalujete podle svého vlastního stylu.

Pro koho je malování určené?

Malování je určené opravdu pro každého od 3 do 99 let, pokud udržíte stětec, můžete malovat. Nebojte se výsledku, vaše dílo bude originál.

Co vše dostanu, když si objednám Vlastní Obraz?

Obsah balení, pokud si objednáte obraz s vybraným efektem, tak je  plátno natažené na dřevěném rámu z borovice, krabice na obraz a barevná vytištěná předloha motivu. Pokud si objednáte i barvy dle naší nabídky, tak samozřejmě i barvy.

Na kolik mě příjde kompletní sada včetně barev a štětců?

Cenově se můžete pohybovat od cca 800,-kč až do 3000,-kč za jednu kompletní sadu. Záleží jaké barvy, štetce, příslušenství a jakou velikost plátna si vyberete.

Je nutné objednávat barvy a štětce?

Pokud máte svoje barvy a štetce, tak použijete svoje a nemusíte u nás objednávat

Proč bych si měl malovat vlastní obraz?

Malování je jednoduše relax, zapomenete na všechno kolem a vnoříte se do jiného světa. Namalujete vybraný motiv, budete mít originál, pochlubíte se a budete na dílo pyšní. Samozřejmě, že si obraz pověsíte na stěnu.

Co jsou to ty efekty?

Efekt je to v jakém stylu budete malovat obraz. My Vám ručně obrázek do daného efektu připravíme na plátno a vy jej jednoduše vybarvíte. Ve finále však můžete obraz vymalovat jak budete chtít, ten hlavní obrys tam prostě bude a to je základ.

Jak to celé vlastně funguje?

Chcete si namalovat svoje dítě, sebe nebo svoji manželku, auto, dům, známé výtvarné dílo, prostě cokoliv? Jednoduše na našich stránkách Paintyx.cz kliknete na "CHCI VLASTNÍ OBRAZ" nahrajete si Váš obrázek (v co nejlepší kvalitě), dále si zadáte velikost rámu (stačí zadat 1 rozměr strany, druhý se automaticky dopočítá podle proporcí stran Vašeho nahraného obrázku) a v poslední řadě si vyberete efekt ve kterém chcete svoje dílo vymalovat. My vše připravíme, vyrobíme, zabalíme a odešleme. Vy obraz jednoduše vymalujete a pověsíte na stěnu. 

Musím chodit na kurzy o malování?

Na kurzy chodit nemusíte, je to zbytečné. Obrazy od nás jednoduše vymalujete podle svého pocitu, intuice a stylu. Věřte si, každý má svůj styl a proto každý obraz bude originál a budete na něj pyšní. Pro případ, že byste trochu tápali, připravili jsme pro vás sadu článků s videi a návody. Články naleznete v sekci http://paintyx.cz/cs/zaklady-malovani

Míchání barev

zajímá vás více?

Napište nám